Miejsce pracy: Ośrodek dializ w Kostrzynie nad Odrą

Opis stanowiska:
Opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ.

Oczekujemy:
• wykształcenia medycznego (specjalista chorób wewnętrznych
II st./nefrolog/w trakcie specjalizacji z nefrologii).

Oferujemy:
• gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,

• formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt lub zlecenie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Warto z nami pracować, gdyż:
• troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy w czasie pandemii koronawirusa,
• mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
• pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać
o zdrowie i życie,

• mamy wiedzę i doświadczenie,
by się nimi dzielić.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv z zamieszczeniem klauzuli o ochronie
danych osobowych na adres e-mail:

Więcej informacji o firmie na naszej stronie www.nephrocare.pl.