Opis stanowiska:

Świadczenie usług w zakresie gastroenterologii w pracowni endoskopii.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej
wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z
przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych
osobowych.

Wymagania:

Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie gastroenterologii.
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy.
Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Przyjazne środowisko pracy.
Możliwość pełnienia wyłącznie dyżurów medycznych.

Kontakt :
512729977