Opis stanowiska:

-Świadczenie usług w zakresie reumatologii w Poradni Okulistycznej.

-Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

-Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

-Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie okulistyki bądź lekarz rezydent po pierwszym roku szkolenia specjalizacyjnego.

-Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

-Prawo wykonywania zawodu.

-Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

-Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia,

-Duże możliwości rozwoju zawodowego,

-Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.