Opis stanowiska
- Świadczenie usług w zakresie kardiologii w Poradni Kardiologii.
- Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki
lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa
Zdrowia.
- Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości
medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji
medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
- Specjalizacja w zakresie kardiologii.
- Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
- Prawo wykonywania zawodu.
- Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
- Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Możliwość pełnienia dyżurów,
- Duże możliwości rozwoju zawodowego,
- Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych
Kontakt
- Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer telefonu: 512729977 oraz