Opis Stanowiska:
- Pełnienie funkcji Kierownika Oddziału chirurgii ogólnej,
- Świadczenie usług w zakresie chirurgii na Oddziale chirurgii ogólnej w ramach kontraktu z
NFZ,
- Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej,
aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
- Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej
zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o
ochronie danych osobowych.
Wymagania:
- Specjalizacja w dziedzinie chirurgii,
- Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
- Prawo wykonywania zawodu,
- Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
- Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
Oferujemy:
• Możliwość pracy także w formie dyżurów medycznych oraz w poradni chirurgicznej,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Przyjazne środowisko pracy.
Kontakt:
509681410