Opis Stanowiska:
- Świadczenie usług w zakresie chirurgii na Oddziale Chirurgii w ramach kontraktu z NFZ,
- Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej,
aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
- Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej
zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o
ochronie danych osobowych.
Wymagania:
- Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii lub w trakcie specjalizacji,
- Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
- Prawo wykonywania zawodu,
- Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Oferujemy:
- Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów,
- Możliwość pracy w poradni chirurgicznej,
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Elastyczny grafik,
- Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Przyjazne środowisko pracy.
Kontakt:
509681410